Search

Hakkımızda

Hermes Academy


Dünya değişiyor. İş yapış şekillerimiz değişiyor. Kurumlar değişiyor. Yöneticiler değişiyor. İster üretici, ister tüketici, ister yönetici, ister bir girişimci olalım, hepimiz “Gelişerek değişiyoruz”.İçinde bulunduğumuz Endüstri 5.0 dönemi iş dünyasında, üreten-tüketici, işveren-çalışan ilişkileri geri dönüşü olmayacak şekilde kökten bir değişim geçirdi. Yepyeni bir ilişkiler ağının içinde bulunduğumuz bu ortamda; klasik “iş” yapış şekillerini isteyerek veya istemeyerek terk ediyoruz. Gerek iş yapış şekillerinde, gerekse ticari fayda sağlamada ilişki geliştirmenin ve iletişimin önemi hiç bu kadar önemli olmamıştı.Çalışanların ve tüketicilerin edilgenlikten çıkıp pek çok süreçte çok daha etken bir aktör haline geldiği ve farklı beklentilerinin geliştiği bu “yeni nesil endüstriyel ilişkiler ağında”, yöneticilere, yönetici adaylarına ve kurumlara güncel ihtiyaçlarına yönelik butik çözümler sunmaktayız. Bunları yaparken; insanlık tarihinin bizlere öğrettiği evrensel ve insani değerlerden ödün vermeden ve ticari etik kurallarını göz ardı etmeden ihtiyacınız olan yeni nesil ilişkiler ve iletişim ağını oluşturmada sizlere çeşitli hizmetlerimizle katkı sunuyoruz.

Hermes Academy olarak sunduğumuz hizmetler 3 ana başlıktadır:
I) Yönetim Danışmanlığı 
II) Bireysel sertifikalandırma ve insan kaynağını geliştirmeye yönelik eğitimler:
-- IAS ve UKAS Akredite ISO Standartları Eğitimleri 
- - Çatışma Çözümü ve Müzakere Becerileri Simülasyon Atölyeleri
- - Hizmet Sektörüne Yönelik Kalite Eğitimleri, Protokol ve Nezaket Eğitimleri 
III) Dijital Pazarlama Danışmanlığı & Marka Yönetimi

img

MİSYONUMUZ

Kurumsal dayanıklılığı artırma yolunda; hizmet kalitesinden ödün vermeden riskleri yönetmenin ehemmiyetini anlamış işletme ve kurumların mevcut ihtiyaçlarını gözeterek ulaşmak istedikleri konuma ulaşma yolunda uygun çözüm önerileri sunmak.

VİZYONUMUZ

İş sürekliliğini sağlama ve marka değeri yaratma yolunda, işletme ve kurumlara yol arkadaşlığı yaparak sunduğu özgün çözüm yöntemleri ve hizmet şekli ile danışmanlık sektöründe öncü bir firma olmak.

MARKA DEĞERLERİMİZ

"Önce, Zarar Verme!” Prensibi (Primum non nocere)

Danışmanlık hizmeti her şeyden önce bir müdahale yöntemidir. İyileştirme amaçlı her müdahale öncesinde, mevcut durumun iyi işleyen yerlerini analiz ederek ve zarar vermeden iyileştirme yöntemleri tasarlamaktayız.

Veri Odaklı Düşünme

Tüm analiz ve çözüm yöntemleri geliştirme süreçlerimizi; veriye dayalı, güvenilir, nesnel ve kanıtlanabilir bilgi üzerinde inşa ederek projeler geliştirmekteyiz.

Katılım

İlgili tüm paydaşların katılımını sürekli kılacak şekilde çalışırız.

Kalite Odaklılık

Hizmet verdiğimiz işletme ve kurumların beklentilerini karşılayacak ve ötesine geçecek bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Sürekli Gelişim

Sektörümüze dair en güncel bilgileri takip ederek, deneyimlerden öğretilerle ve müşterilerimizin her birinin hikayesini kendine has olarak değerlendirerek her daim gelişmeyi hedeflemekteyiz.

X